logo-ksiegarni-labotiga

Logo wydawnictwa SQN

Era Galácticos bez tajemnic!

Choć losy Realu Madryt w minionych 17 latach różnie się układały, Los Blancos zawsze prędzej czy później wracali tam, gdzie ich miejsce: na szczyt futbolowego świata. Dziś nikt nie ma wątpliwości, że zapoczątkowany w 2000 roku projekt Galácticos jest czymś niezwykłym. To dzięki największym gwiazdom, takim jak Figo, Zidane, Ronaldo, Beckham, Cristiano Ronaldo czy Ramos, Real nieprzerwanie zyskuje nowych fanów i umacnia markę najbardziej utytułowanego klubu w historii. Przeczytaj, jak rodziła się, rozwijała i triumfowała idea sprowadzania na Santiago Bernabéu najlepszych zawodników świata oraz budowania sportowej i marketingowej potęgi. Pochwal się swoją wiedzą na temat galaktycznej ery Królewskich i zdobądź rabat na nową książkę Leszka Orłowskiego, a potem weź udział w konkursie i wygraj koszulki Realu Madryt na sezon 2017/18!

Wydawnictwo SQN razem z prestiżowymi markami LaBotiga.pl oraz R-GOL organizuje konkurs z piłkarskimi nagrodami. Szczegóły poniżej.

Konkurs

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  • 1. Złożyć zamówienie z książką Real Madryt. Królewska era Galácticos na www.LaBotiga.pl (książka może być w pakiecie, a zamówienie może zawierać więcej niż jedną książkę).
  • 2. Do 5 listopada wypełnić FORMULARZ na tej stronie, podając numer zamówienia.
  • 3. Odpowiedzieć na pytanie, które otrzymasz prosto na swojego maila po wypełnieniu formularza.

… to wszystko! :) Potem pozostanie już tylko czekać na wyniki konkursu, które opublikujemy 11 listopada (konkurs trwa do 5 listopada).

Do wygrania trzy nowe koszulki Realu Madryt na sezon 2017/18!

W grudniu 2000 roku Real Madryt został uznany przez FIFA za najlepszy klub XX wieku. To, co najciekawsze, miało jednak dopiero nadejść. Florentino Pérez stworzył projekt, który rozpalił umysły milionów kibiców na całym świecie i wyniósł Los Blancos na zupełnie nowy poziom: finansowy i sportowy.

W tej książce Leszek Orłowski przygląda się narodzinom, rozwojowi i triumfowi idei Galácticos. Przybliża zakulisowe gierki prezydentów, charakteryzuje kolejnych trenerów i ocenia piłkarzy. Zarówno galaktycznych, którzy razem 11 razy zdobyli Złotą Piłkę, jak i tych, którzy okazali się rozczarowaniem lub zupełnie niespodziewanie zostali filarami zespołu.

Wszystko to składa się na fascynującą opowieść o szalonej erze Galácticos, obfitującej w spektakularne transfery, wielkie triumfy, ale też bolesne porażki. Cokolwiek jednak by się na Santiago Bernabéu działo, jedno pozostaje niezmienne: Real zawsze wraca tam, gdzie jego miejsce:
NA SZCZYT FUTBOLOWEGO ŚWIATA
O tym także jest ta książka.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup książki "Real Madryt. Królewska era Galácticos " na www.LaBotiga.pl (klik). Możesz zamówić także w atrakcyjnych pakietach lub ebooka! :-) (klik)

Formularz konkursowy

Aby wziąć udział w konkursie, należy zamówić książkę "Real Madryt. Królewska era Galácticos" w księgarni internetowej www.LaBotiga.pl, a potem wypełnić poniższy formularz:

Akceptuję regulamin konkursu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych w formularzu rejestracyjnym, przez Wydawnictwo SQN z siedzibą w Krakowie (30-323), ul. Tyniecka 35 w celu marketingu książki "Real Madryt. Królewska era Galácticos".

Sprawdź się! :-)

Odpowiedz na 15 pytań dotyczących ery Galácticos i zdobądź dodatkowy rabat na książkę Leszka Orłowskiego! Każdy, kto odpowie poprawnie na minimum 10 pytań, zdobędzie 5% rabatu ekstra.
Sprawdź, jak wielkim fanem Realu Madryt jesteś!